Anthem se nedaří rozjet. Má nakročeno mezi free2play hry

Online akce Anthem, od které si vydavatelská společnost Electronic Arts slibovala velké věci, zklamala na plné čáře a navzdory snahám autorů se nedaří dostat ji do stavu, kdy by s ní hráči byli spokojení. Vzhledem k přesunu personálních kapacit se navíc zdá, že vývojářské studio Bioware hru odložilo přinejmenším na druhou kolej.

Podle několika zdrojů se připravují v Anthem velké změny. Hra by se měla výhledově stát free2play titulem, který bude zdarma hratelný a vydělávat by měl na mikrotransakcích. Ještě předtím by měl být zařazen do programu EA Access, kde bude zdarma dostupný předplatitelům. Pokud to – spolu s dalšími updaty – nepřinese kýžené výsledky, nebude už spuštění bezplatného konceptu stát nic v cestě.

Tip na článek:  Tvůrci Anthem, Dragon Age a Mass Effect si přáli neúspěch svých her. Jejich vývoj byl totiž jeden velký stres

Autoři Anthem momentálně pracují na vylepšení lootu, což ale bude ještě nějakou dobu trvat, protože na hře už nepracuje tak početný tým. Vzhledem k tomu, že se Bioware ke spekulacím o free2play modelu dosud nevyjádřilo, obává se komunita Anthem, že se zakládají na pravdě. Na druhou stranu, o něčem podobném se mluvilo také v souvislosti s podobně neúspěšným Falloutem 76, kde to dosud nenastalo.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Tak chci vrátit money děkuji!!

Kek
Host
Kek

Tuhle hru by zachránilo už jen to co tehdy Final Fantasy 14. Zavřít se na pár let, hru kompletně vypnout a celou jo předělat. Vypnout ji v podstatě můžou protože v 90% znamená přechod na f2p smrt hry a ještě když tu je taková konkurence + bude stejně každej hrát raději BL3 až za rok vyjde.