Bethesda na letošní E3 představí vesmírné RPG Starfield. Bude nakonec online?

Foto: Bethesda

Společnost Bethesda chystané sci-fi RPG Starfield představila už na loňském veletrhu E3, ovšem stalo se tak jen kratičkým teaserem, který neprozrazoval zhola nic. Po roce už práce na projektu jistě velmi pokročily, a tak je velmi pravděpodobné, že se dočkáme podrobnějšího představení hry, do níž mnozí vkládají velké naděje.

Bethesda navíc umístila na sociální síť Twitter zajímavý příspěvek, kterým láká na svou vlastní akci Bethesda Showcase, která se odehraje jen pár dní před začátkem samotné E3 2019. Motiv obrázku, respektive gifu je dosti nejednoznačný, ovšem pokud má skutečně jít o něco z portfolia Bethesdy, pravděpodobně to bude právě Starfield. Mimochodem, autoři si v příspěvku dělají legraci z loňského úniku, kdy obchod Walmart propálil akci Rage 2, kterou pak Bethesda musela představit dříve, než původně zamýšlela.

Tip na článek:  The Elder Scrolls 6 na tuto generaci konzolí nevyjde. Starfield to možná stihne

Zatím jediné, co o Starfield víme, je skutečnost, že poběží na 7 let staré modifikaci enginu Gamebryo z roku 1997, což naznačuje, že kdovíjaké grafické hody nás nečekají. Dosud se mělo za to, že půjde o převážně singleplayerové RPG, ovšem pokud pohlédneme na zmíněný obrázek, najdeme na něm mnoho postav a navíc claim “Be Together”. Není tak vyloučeno, že se Bethesda znovu pokusí přijít s online titulem.

Bylo by to však překvapující, protože její Fallout 76, který přináší do singleplayerové série právě online moment, spektakulárně selhal a stal se největším propadákem Bethesdy za poslední roky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na