Chytré LED stropní svítidlo Xiaomi Yeelight se snadnou instalací. Kupujte se slevovým kódem

Přijdou vám stropní svítidla nudná a jejich výběru nevěnujete přílišnou pozornost? Možná byste měli, protože i mezi nimi lze najít celou řadu zajímavých kousků. Jako například Xiaomi Yeelight, které toho umí spoustu a navíc moc nestojí.

V první řadě používá Xiaomi Yeelight extrémně úspornou LED technologii. Za druhé si jeho prostřednictvím můžete v pokoji nejen rozsvítit, ale také vytvořit přesně takovou atmosféru, jakou zrovna potřebujete. Použít můžete dálkové ovládání, pro přesnější nastavení potom aplikaci v mobilním telefonu. Instalace svítidla je naprosto snadná, jak se můžete přesvědčit ve videu. Zabere vám přibližně pět minut. Díky konstrukci z prémiových materiálů a pomocí specifických procesů dokáže výrobce garantovat 25 000 hodin svícení.

Internetový obchod Gearbest prodává LED svítidlo Xiaomi Yeelight za standardní cenu 74,99 dolaru. Neplaťte ale tolik – se slevovým kódem DYeelight se dostanete na cenu 69,99 dolaru, tedy něco přes 1400 Kč. Samozřejmostí je záruka a garance výměny zboží. Volte objednání ze skladu G-W-5, který je v České republice a zboží vám z něj dorazí do několika málo dní.

Xiaomi Yeelight Smart LED Ceiling Light – video

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na