Špičkový projektor Xiaomi Mi. Nyní s výraznou slevou

Toto je opravdová špička mezi projektory, které jsou ještě cenově dostupné. Xiaomi Mi je první ultrakrátký projektor s pokročilou laserovou technologií (ALPD), který nabízí až 150 palců plně HD obrazu v 50 centimetrech. Životnost projektoru je velmi slušných 20 000 hodin provozu.

Projektor Xiaomi Mi nabízí maximální světlost o hodnotě 5000 lumenů a nativní kontrast 3000:1. Pyšní se kompaktním minimalistickým designem, se kterým koresponduje také přiložené dálkové ovládání. Projektor využívá čtyřjádrového procesoru a běží na operačním systému Android 6.0.

Pokud si chcete dopřát fantastické obrázky prostřednictvím projektoru Xiaomi Mi, můžete si ho koupit v internetovém obchodě Gearbest za standardní cenu 1955 dolarů. My však nabízíme ještě slevový kód XMLPP, se kterým cenu stlačíte až na příjemnějších 1839 dolaru, což je přibližně 37 700 Kč. Na projektor budete mít samozřejmě záruku, a pokud by z nějakého důvodu nefungoval, máte nárok na výměnu zboží. Při volbě dopravy “Priority line” neplatíte ani clo.

Xiaomi Mi – video

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na