Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 se slevovým kódem

Oblíbený chytrý náramek Original Xiaomi Mi Band 2, který se v našich luzích a hájích prodává za cenu atakující tisíc korun, můžete teď mít takřka za třetinu. Nabízíme vám totiž jedinečný slevový kód, se kterým máte možnost ušetřit.

Original Xiaomi Mi Band 2 je povedený chytrý náramek, který dokáže měřit všechno možné. Srdeční tep, sportovní výkony nebo třeba spánek. Jednoduše ho propojíte se svým chytrým telefonem, takže na něm můžete kontrolovat příchozí hovory nebo zprávy, případě nastavit budík.

Original Xiaomi Mi Band 2 je kompatibilní s telefony s operačním systémem Android a iOS. Koupit ho můžete v internetovém obchodě Gearbest. Zadejte slevový kód NyearCZ08 a dostanete se na cenu přibližně 415 Kč. Cla se bát nemusíte, protože se vejdete do limitu. Máte samozřejmě záruku a Gearbest vám náramek v případě poruchy vymění.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Honza
Host
Honza

Sranda je v tom že na wish se dá koupit za cenu poštovného-45kč.Naprosto stejný jaký koupíte v kamenném obchodě,dokonce i výběr barvy náramku.Akorát je v angličtině menu 🙂