Gaming polohovací stoly? Praktické stylovky od Liftoru

Dlouhé hodiny prosezené u počítače jsou pro mnoho lidí každodenní součástí života. Mnozí se tomu kvůli své práci vyhnout nemohou a vzhledem k tomu, že počítač je také zařízením pro odpočinek a zábavu, mnohahodinové sezení se často týká i počítačových hráčů. Bohužel pravidelné trávení času vsedě bez jakéhokoliv většího pohybu není pro tělo zrovna ideální – běžným následkem dlouhého sezení jsou bolesti zad, krku a hlavy a dále dochází k ochabování svalů. Naštěstí lze tyto následky jednoduše minimalizovat. Stačí si pořídit polohovací stůl a začít využívat jeho potenciál.

Polohovací stoly nepatří jen do kanceláře

Polohovací stoly se těší velkému rozmachu především v kancelářích. Pořizují je jak firmy dbající o komfort a zdraví svých zaměstnanců, tak i samostatní podnikatelé, kterým prosezení většiny, nebo dokonce celé pracovní doby u počítače způsobuje nepříjemné problémy, typicky již zmíněnou bolest zad a krku. Polohovací stoly ovšem nejsou určeny jen do kanceláří, ale mají své místo také v dětských pokojích a pokojích nadšených hráčů nejrůznějších počítačových her.

Herní stůl od Liftoru pro opravdové hráče

Speciálně pro hráče připravila polohovací herní stůl společnost Liftor. Herní stoly s nastavitelnou výškou jednak přispívají k pohodlnějšímu hraní jakékoliv hry, u které trávíte více hodin v kuse, a jednak skvěle vypadají. Za poutavým designem herních stolů Liftor stojí zejména tvarovaná stolová deska v černé barvě s výstižným názvem Gaming Pro o rozměrech 140 × 69 × 2,5 cm. Vzhled desky je navíc možné podpořit stylovou herní podložkou, pokrývající celou pracovní plochu desky Gaming Pro, s červeným okrajem a červenobílým motivem blesku v jejím středu. Podložka je vyrobena z textilu a PUR pěny, díky čemuž je příjemná na dotek a podporuje maximální plynulost pohybu myši po celém stole.

Pořídit si lze buď již hotový herní stůl, nebo si můžete stůl nakonfigurovat přesně podle svých představ. Na výběr je několik typů nohou s elektrickým pohonem, které se liší svou nosností a rychlostí zdvihu. Vyspělejší modely nohou jsou vybaveny ovladačem s pamětí pro uložení preferované výšky stolu při sezení a stání a jejich ovládání usnadňuje LED displej. Dodávané jsou v černé, šedé a bílé barvě.

Příslušenství pro maximální praktičnost a styl

Ke stolu si můžete objednat praktické příslušenství pro ještě větší komfort při hraní a působivější vzhled celé vaší herní výbavy. Užitečný je například držák na jeden nebo dva monitory s otočným VESA uchycením. Díky držáku si rychle a přesně nastavíte ideální polohu monitorů do velikosti až 32″ v případě varianty pro dva monitory a do velikosti 36″ u verze pro jeden monitor.

Nevzhlednou spleť kabelů vám pomůže udržet pod kontrolou organizér kabelů se zajímavým designem. Sběrače kabelů jsou dostupné ve stejných barvách jako nohy stolů, tedy v černé, šedé a bílé, takže s nimi budou dokonale ladit. To samé platí pro uzamykatelné kovové šuplíky a zásuvkové kontejnery, stejně jako pro univerzální držáky PC s otočným mechanismem. Počítač umístěný v držáku se dá otočit o 180°, což zajišťuje snadný přístup ke kabelům a konektorům na jeho zadní straně.

O společnosti Liftor

Na závěr je na místě společnost Liftor blíže představit. Za jejím vznikem stojí tři podnikatelé, kteří ji založili v roce 2019. Rozhodnutí vyrábět kvalitní polohovací stoly a zároveň nabízet i další ergonomické vybavení do kanceláří a místností pro volný čas, které podpoří zdravější sezení při práci, hraní na PC nebo studiu, evidentně bylo trefou do černého, protože již po krátké době si produkty Liftor našly cestu za hranice, konkrétně na Slovensko, do Polska a Německa. Stoly Liftor a jejich příslušenství si zájemci mohou prohlédnout a vyzkoušet na řadě míst po celé České republice, k vidění jsou mj. v truhlárně v Dobřanech u Plzně a tímto ergonomickým vybavením je nabitý také showroom v Praze.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na