Koná se Bitva všech Bitev – Kde jste Vy?

Hráči po celém světě nyní dostávají šanci využít nových příležitostí k hraní her a sázení, které v minulých letech neexistovaly. Dnešní hráči rádi hrají online mezi sebou, ať už soutěží proti sobě nebo spolupracují jako spoluhráči. Mnoho z největších online kasin na to reagovalo a představilo soutěžní nebo kooperativní hraní, tzv. turnaje. Pokud Vás láká možnost porovnat své síly s jinými hráči, ale nevíte jak na to, přečtěte si tento článek.

Turnaje

Turnaje na hracích automatech v online kasinech už nejsou jen příležitostným rozptýlením. Naopak hráči si je oblíbili a většina kasin svou nabídku promo akcí o turnaje často rozšiřuje. Některé online herny  nabízejí ve svých Vegas kasinech tyto soutěže pravidě. Jak roste poptávka, tak se i rozšiřuje nabídka a mění se formát těchto soutěží o lákavé ceny. Na výběr je většinou z krátkých, dlouhých, večerních, víkendových nebo i exkluzivních turnajů. Kdy a kde se konají si však  musíte hlídat, protože turnaje jsou časově omezené.

Bitva všech Bitev

Momentálně probíhá týdenní mega Bitva ve Vegas, zúčastnit se jí může každý hráč, který má účet u Tipsport Vegas nebo Chance. Hlavní cenou je pohár vítězů a o výhry se utká 300 těch nejlepších a nejstatečnějších. Zúčastnit se může každý hráč který má účet u Tipsport Vegas. Tipsport momentálně nabízí https://bonusovy-kod.com/tipsport/ Máte na to zabojovat v této bitvě a uspět? Jak se zapojit? Stačí se zaregistrovat, provést minimální vklad a začít sázet. Pro místo v žebříčku hráčů je třeba provést deset zatočení. Své postavení  v turnaji pak můžete sledovat na žebříčků score. Turnaje nejsou jenom nástrojem pro rychlejší výhry, ale především Vám přinesou spoustu zábavy a dají Vašemu online hraní nový rozměr. Oproti běžnému hraní, které se Vám může po delší době hrát samotářské si díky turnajům zahrajete s opravdovými hráči a o to je to větší zábava.

Pár Rad na Závěr

Než se však pustíte do turnaje je třeba se trochu zamyslet nad tím, zda budete mít chuť hrát po celou délku trvání soutěže? Zda Vám vyhovují všechna nastavení a pravidla dané soutěže? Hráči, co si zatočí jen občas by měli raději vstoupit do turnajů kde za jeden spin je možné vyhrát. Ti ostřílenější si mohou užívat turnaje kde se jim počet sázek nebo zatočení sčítá.

Za účast na turnaji se neplatí. Stačí si vybrat hry, které Vás baví a které skutečně chcete hrát a hurá do boje! Mějte ovšem na paměti, že hraní hazardních her není povoleno osobám mladších 18 let. Sázejte zodpovědně a s rozvahou.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na