Nakupte všechny druhy kuponů PlayStation snadno a rychle na Herní-kupony.cz!

Ať už chcete udělat radost sobě nebo někomu jinému, kdo hraje na konzoli PlayStation, určitě vám přijde vhod možnost nakoupit kupony na Herní-kupony.cz. Vybrat si můžete buďto klasické dobití PlayStation peněženky, nebo jednu z úrovní předplatného PlayStation Plus. 

Univerzální dárek pro PlayStation fanoušky

Nejjistější volbou, jak obdarovat majitele PlayStation konzole, je kupon na dobití peněženky v PS Store. Za dobitý kredit totiž váš milý hráč může nakoupit cokoliv, po čem jeho srdce touží. Nezáleží na tom, jestli si zrovna chce zahrát nejnovější díl God of War, nebo jen nový skin do Rocket League. S pomocí PlayStation kuponů může nakoupit oboje. A pokud zrovna nemá v merku nic konkrétního, může si kupon schovat na později – s dlouhou pětiletou platností mu kupon jen tak nepropadne.

Ze tří úrovní PlayStation plus si vybere každý

PlayStation v tomto roce uvedl velkou změnu v systému předplatného – nově nabízí tři různé úrovně předplatného – Essential, Extra a Premium. Jaký je mezi nimi rozdíl, ptáte se?

PS Plus Essential je nejnižší a nejlevnější úroveň předplatného. Za rozumnou cenu 235 Kč měsíčně dostanete možnost zahrát si s kamarády online a každý měsíc tři hry zdarma. Součástí jsou i exkluzivní slevy na vybrané tituly v PlayStation Store a cloudové úložiště, se kterým už postup ve hře nikdy neztratíte.

S PS Plus Extra získáte všechny výhody základního členství a k tomu navíc přístup k obří knihovně her, kde najdete i ty nejnovější pecky. Tuhle úroveň předplatného získáte za 365 Kč na měsíc.

Nejvyšší úroveň PS Plus se jmenuje Premium a je opravdu nabušená. Kombinuje totiž všechny funkce svých menších sourozenců a navíc přidává kolekci nepřeberného množství toho nejlepšího, co přinesly konzole PlayStation 1, 2 a 3. Třešničkou na dortu je pak bezplatný přístup ke zkušebním verzím vybraných her. Tohle všechno dostanete za 445 Kč za měsíc.

Dárky na poslední chvíli? Není problém!

Všichni tu situaci známe. Člověk pořád odkládá nákup dárků na poslední chvíli, protože se zdá, že času je stále dost. Pak se ale den před narozeninovou oslavou nebo Štědrým dnem vzpomene, že dárek stále nemá. Pro ty případy je tu pro vás obchod Herní-kupony.cz, kde seženete dárek pro hráče klidně za pět minut dvanáct. A to doslova – při doručení na e-mail kupon obdržíte během pár minut

Navíc si můžete vybrat dárkový vzhled, který poslouží jak k elektronickému přeposlání, tak k vytištění a osobnímu předání. Velmi rychlý proces objednání navíc zaručí to, že během okamžiku budete mít v ruce opravdu plnohodnotný dárek, který potěší každého PSkaře!

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na