Objevte herní svět Pokémon Silver Tempest

Oblíbená hra Pokémon TCG se během listopadu dočkala dalšího skvělého rozšíření v podobě edice Silver Tempest. V následujících řádcích se dozvíte, na jaké karty a další produkty se můžete těšit.

Objevte nové doplňkové herní balíčky a Booster Boxy

Základními stavebními kameny edice Silver Tempest jsou již tradičně tzv. Booster Packy, které obsahují 10 náhodných karet. Na těch se vám představí např. Pokémon Lugia VSTAR, Regieleki VMAX, Regidrago VSTAR a Alolan Vulpix VSTAR.

Dalším produktem je oblíbený Booster Box, který obsahuje celkem 36 Boosterů. Jde o cenově nejvýhodnější cestu, jak získat mnoho karet včetně silných Pokémonů V a spoustu dalších klíčových kartet z edice Silver Tempest.

Check Lane Blistery a 3-Pack Blistery

Další možností, jak získat Boostery z edice Silver Tempest, představuje tzv. Check Lane Blister, který obsahuje 10 karet edice Silver Tempest, 1 speciální promo kartu a házecí minci s motivem Pokémona. Jak už z názvu vyplývá, tzv. 3-Pack Blister obsahuje 3 Boostery, tedy celkem 30 karet z edice Silver Tempest a 1 promo kartu a minci jako bonus.

Premium Check Lane Blister

Nová edice Silver Tempest obsahuje také velmi oblíbený balíček Premium Check Lane Blister, ve kterém najdete vedle kromě jednoho Boosteru také kompletní vývojové stupně Pokémonů Ralts, Kirlia a Gallade, nebo Magnemite, Magneton a Magnezone a házecí minci.

Elite Trainer Box

Samozřejmě nemůže chybět ani oblíbený Elite Trainer Box! Toto stylové dárkové balení obsahuje hromadu užitečného příslušenství. Elite Trainer Box si pořizují hráči i sběratelé Pokémon TCG, protože zde najdou nejen Boostery vybrané edice, ale i další užitečné příslušenství.

Tentokrát se můžete těšit na krabici s Pokémonem Alolan Vulpix VSTAR. Elite Trainer Box obsahuje 8 Boosterů, 65 obalů na karty, házecí kostku, 6 kostek pro značení poškození, 2 akrylové žetony pro popálení a otravu, 45 energetických karet, pořadníky a brožuru k edici. Vše je uloženo ve stylové krabici. Elite Trainer Box se tak může stát i skvělým vánočním dárkem!

Zařiďte si karty do alba

Posledním zajímavým produktem je Mini album, které vám pomůže k lepší orientaci ve vaší sbírce Pokémonů. Do stylového alba se vejde 60 karet a balení obsahuje také 1 Booster s Pokémony ze série Silver Tempest.

Nejen tyto, ale i další karty Pokémon TCG najdete třeba na eshopu TLAMA Games, kde pro vás kromě Pokémonů mají i další oblíbené deskové a karetní hry pro malé i velké!

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na