Nejen herní poukazy teď pořídíte na prodejních místech po celém Česku

E-shopy Herní-kupony.cz a Givery.cz poskytují zákazníkům jednoduchý a rychlý způsob pořízení dárkových poukazů. Významnou výhodou je široká škála způsobů doručení či platebních metod. Nově se seznam možných platebních metod rozšiřuje o celé dvě skupiny kamenných poboček, kde se dá k platbě využít hotovost. Na těchto místech si nyní lze zakoupit univerzální dárkový poukaz jak pro službu Herní-kupony, tak pro sesterský internetový obchod Givery. Konkrétně se jedná o pobočky sítí Tipsport a Chance. Placení hotovostí se tak stává ještě dostupnějším.

Co je to univerzální dárkový poukaz?

Univerzální dárkový poukaz nabízí Herní kupony i Givery. Snadno ho můžete využít k pořízení libovolných poukazů z nabídky, hodí se proto jako univerzálním dárek pro příbuzné, přátele a další blízké. Dá se ale pohodlně využít třeba i těmi, kteří by toužili po některému digitálnímu obsahu, který se těžko shání bez použití platební karty. Díky rozšířené možnosti platby hotovostí si totiž nyní vystačíte i v případě, že platební kartu nevlastníte.

Univerzální kupon má platnost přinejmenším 3 roky a na obdarovaného či zákazníka tak nevzniká tlak na urychlené použití. Poukaz je navíc v nabídce hned v pěti různých hodnotách: 100 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a dokonce až 2000 Kč. Máte tak volnou ruku i při volbě velikosti dárku – kupon může být skvělou drobnou pozorností i větším dárkem třeba k Vánocům.

Nové způsoby hotovostních plateb

Až doposud bylo k zaplacení poukazů možné použít hotovost pouze na terminálech Sazky. Nyní se nabídka prodejních míst rozšiřuje o více než 700 dalších poboček Tipsportu a Chance. Máte pocit, že se v tom kvantu poboček ztrácíte? Chcete snadno a rychle najít prodejní místo, kde si poukaz můžete zakoupit? Vyzkoušejte přehlednou mapu poboček, která vám s hledáním jistě pomůže. 

Herní-kupony, nebo Givery?

Pokud jste zapáleným hráčem či sháníte přesně pro někoho takového vhodný dárek, jistě neuděláte chybu, když využijete univerzálního dárkového poukazu do obchodu Herní-kupony.cz. Nejen, že si nemusíte lámat hlavu s výběrem konkrétní hry. Kredit se dá použít skutečně na jakýkoliv herní kupon, není třeba tedy vědět ani, jestli je obdarovaný ortodoxním vyznavačem Nintenda, fandou Xboxu nebo počítačovým hráčem. V nabídce jsou například i poukazy na Steam nebo na produkty studia Blizzard.

Ne vždy ale člověk shání dárky pouze pro hráče a na takové případy je tady portál Givery. Univerzální dárkový poukaz na Givery funguje stejně jako ten na Herní-kupony, rovněž lze uplatnit na cokoliv z nabídky obchodu. Givery se ale nezaměřuje pouze na gaming a jemu podobné, nýbrž na široké spektrum všemožných dárkových kuponů – naleznete zde prakticky vše od poukázek na různé zážitky přes Alzu až po oblečení či kosmetiku. Ačkoliv lze tedy na Givery hravě sehnat třeba i elektronika nebo herní merch, uděláte kuponem zároveň radost i mamince, dědečkovi nebo třeba partnerovi či partnerce. 

Poukaz jako dárek i pro vlastní spotřebu

Givery vám můžou zachránit krk, když se blíží Den matek nebo tatínkovy narozeniny. Herní-kupony vám zase otevřou dveře do dosud nepoznaných herních světů a umožní vám prožít krásné herní chvilky. Tak či onak, způsoby pořízení poukazů se stále zpříjemňují a zjednodušují tak, aby se maximalizovaly hezké pocity z obdarovávání nebo zábavy. S 

novými prodejními místy jsou každopádně oba portály k tomuto cíli zase o krok blíž. 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na