Obývací stěna je dominantou domova. Vybírejte jí pečlivě a budete spokojeni

Obývací pokoj je pomyslným srdcem každého domova. Slouží k setkávání celé rodiny a přijímání návštěv, a proto by měl působit nejen harmonicky, ale také reprezentativně. Zapomínat byste neměli ani na praktické funkce nábytku, které se často při prvotním výběru nábytku podceňují, z čehož následně plyne řada problémů.

V dnešní době je naštěstí nabídka nábytku do obývacího pokoje natolik široká, že si vybere opravdu každý, aniž by musel podstupovat bolestné kompromisy. Při zařizování obýváku začněte u obývací stěny, která je středobodem celého pokoje a do značné míry určuje jeho ráz. Výběru věnujte dostatek času a rozhodně obývací stěnu neopomíjejte – v opačném případě by váš obývací pokoj vypadal neúplně.

Dříve bývalo dobrým zvykem zastavět obývací stěnou celou jednu zeď pokoje, což však neúměrně zmenšovalo obývací prostor jak pocitově, tak reálně. Dnešní trend je opačný a preferuje vzdušné sestavy s jednotlivými elementy, které si v drtivé většině případů můžete poskládat tak, jak vám to vyhovuje. Stěny jsou proto velmi variabilní a snadno se přizpůsobí různě řešeným prostorům.

Obývací stěna je nejdůležitější součástí každého obývacího pokoje a určí jeho ráz.

Dnešní nabídka je velmi široká. Vybere si každý

Moderní obývací stěny jsou nejčastěji vyrobeny z laminované, středně zhuštěné dřevovláknité MDF desky, která představuje odolný a snadno udržovatelný materiál. Na výběr je z velkého množství různých stylů, od nadčasových po klasické, aby si vybral opravdu každý. Velmi oblíbené jsou v dnešní době obývací stěny v lesklé bílé barvě. Většina obývacích sestav lze rozšířit o LED osvětlení, které se postará o příjemnou atmosféru.

Skvělým způsobem je nákup online, kdy si v klidu – na základě svých preferencí – zvolíte přesně takovou stěnu, kterou potřebujete. Ta vám následně dojde v demontovaném stavu s podrobným návodem, jak jí jednoduše složit.

Vybírat můžete například na webu obchodu Dona-shop.cz, kde najdete širokou nabídku obývacích stěn v různých designech i cenových kategoriích. Nechybí ani opravdu levné obývací stěny a pravidelné slevové akce. Nábytek vám přijde na předem určené místo, přímo do ruky. V případě, že vaše objednávka překročí 10 tisíc korun, nemusíte dokonce platit ani dopravné.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na