Chytrý sportovní náramek Lenovo Cardio Plus. Nenechte si ho ujít za čtyři stovky!

Lenovo Cardio Plus HX03W je malý, ale velmi schopný pomocník ve snaze o zdravější a chytřejší životní styl. Pomůže vám monitorovat základní fyzické indikátory jako je srdeční tep nebo kvalita spánku. Zaznamenává vaše kroky a prozradí vám, jak si vedete v porovnání se svými cíli. Svá data můžete také sdílet s přáteli.

Chytrý sportovní náramek Lenovo Cardio Plus HX03W se může pochlubit 0,96palcovým OLED displejem, novým uživatelským rozhraním, které je navrženo pro nejrůznější sporty, ale také běžné užívání. Náramek vám prozradí, když vám někdo volá nebo napíše zprávu. Stejně tak si na něm můžete nastavit připomínku. Samozřejmostí je vodotěsnost podle standardu IP68.

Lenovo Cardio Plus HX03W nabijete jednoduše pomocí USB, přičemž poté by vám měl náramek bez větší zátěže vydržet až sedm dní. Samozřejmostí je také speciální aplikace Lenovo Healthy, která vám bude synchronizovat data a pomáhat s plněním cílů.

Tento skvělý sportovní náramek můžete koupit v internetovém obchodě Gearbest za bezkonkurenční cenu 19,99 dolaru, což jsou přibližně čtyři stovky českých korun.

Lenovo Cardio Plus HX03W – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na