Originální ovladač Dualshock 4 za 380 Kč. Využijte 59% slevu

Pokud jste majiteli herní konzole Playstation 4, dobře víte, že spolu s přístrojem dostanete pouze jeden gamepad Dualshock 4. Další ovladač je třeba si dokoupit, což není levná záležitost. Standardně tento ovladač stojí 1399 Kč a pro konzoli je přitom v podstatě povinností, pokud nechcete hrát sami, ale třeba s kamarádem. Navíc jde o nejcitlivější a nejnamáhavější součást konzole, takže je čas od času zapotřebí výměna, což opět nutí sáhnout hlouběji do kapsy.

Jistým řešením může být plejáda neoriginálních gamepadů pro Playstation 4. Ale ani ty nejsou zrovna levné a navíc nemusí být vždy dostatečně kvalitní. Přesto ale existuje možnost, jak originální Dualshock 4 pořídit s velkou slevou. Aktuálně je tento ovladač k mání v internetovém obchodě Cafago, a to za těžko uvěřitelnou cenu 16,50 USD, tedy přibližně 380 Kč. Vybírat navíc můžete z několika barevných provedení – všechny stojí stejně.

Cafago je osvědčeným obchodem, který vám zajistí výměnu zboží v případě, že by snad přišli poškozené. Při takto nízké ceně se nemusíte bát ani cla.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na