Overwatch 2 má být oznámen na BlizzConu

Letošní BlizzCon bude podle všeho velmi zajímavou akcí. Každoroční show společnosti Blizzard se sice bude odehrávat ve stínu nepříjemných politických událostí a návazných hráčských protestů, které způsobily neopatrné kroky studia ve věci potírání politického aktivismu, ale pokud jde o nová oznámení, mohli bychom zažít opravdové žně. Tedy za předpokladu, že se naplní houstnoucí spekulace. Jednou z nich je překvapivě i sázka na oznámení Overwatch 2.

Představení pokračování oblíbené hrdinské online akce předvídá streamer Metro, který se může pochlubit dobrými kontakty v Blizzardu, díky nimž už leccos v předstihu prozradil. Podle něj bude Overwatch 2 oznámen formou krátkého cinematického traileru.

Podle všeho na BlizzConu nemůžeme očekávat žádné záběry z hraní Overwatch 2, protože hra je ještě v poměrně rané fázi vývoje. S největší pravděpodobností se ale dočkáme potvrzení toho, že půjde nabídne jak PvP (hráči proti hráčům), tak PvE (hráči proti prostředí) souboje. Vzhledem k přítomnosti PvE je možné, že se dočkáme příběhové kampaně.

Overwatch 2 by podle spekulací měl nabídnout také nový systém role-playing levelování, který promění schopnosti hrdinů ve hře.

Overwatch 2 by se na BlizzConu 2019 měl představit vedle Diabla 4, které už je v pokročilejší fázi vývoje, a remasteru Diabla 2, na němž už se rovněž pracuje poměrně dlouho.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na