Oznámena akce Generation Zero ze Švédska 80. let. Na svědomí ji mají tvůrci Just Cause a Rage 2

Švédské vývojářské studio Avalanche si užívá opravdové chvilky slávy. Nejprve vyšlo najevo, že ve spolupráci s id Software vyvíjí ambiciózní akci Rage 2, pravděpodobně chystá Just Cause 4, kterou oznámí na E3 2018, a do toho firmu koupilo nejstarší filmové studio světa (Nordisk Film). Aby toho náhodou nebylo málo, oznámili teď Švédové zbrusu nový titul z vlastní stáje – akci Generation Zero, která se veze na vlně nostalgie.

Generation Zero má nabídnout otevřený svět a bude se odehrávat ve Švédsku 80. let minulého století. Ponurá atmosféra traileru tak trochu připomíná Half-Life: Episode 2, ale je z něj cítit inspirace třeba i aktuálně úspěšným seriálem Stranger Things. Budete se muset vypořádat s invazí obřích strojů, které napadly poklidný až nudný venkov.

Hru si budete moct užít buď sami nebo v kooperaci až se třemi dalšími hráči. Generation Zero nabídne bohatý arzenál čítající vojenské zbraně či granáty. Tvůrci slibují velmi originální souboje s nepřáteli, které bude možné likvidovat celou řadou způsobů.

Generation Zero je postavené na Apex enginu, na kterém běžel také Just Cause 3 nebo Mad Max. Otevřený svět se může pochlubit plynulým střídáním dne a noci a zbraně budou mít realistické balistické vlastnosti. Nepřátelské stroje se budou vyznačovat různými schopnostmi, ale také trvalým poškozením. Můžete je tak například načít a vrátit se k nim až po dnech, kdy se vám je podaří dodělat.

O hře se pravděpodobně dozvíme více na nadcházejícím veletrhu E3 2018, ale s vydáním je třeba počítat až v příštím roce. Zatímco Rage 2 vyvíjí Avalanche Studios pro Bethesdu a Just Cause 4 pro Square Enix, představuje Generation Zero čistě jejich projekt, který si pod novým vlastníkem Nordisk Film sami vydají.

Generation Zero – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na