Oznámeno Vampire: The Masquerade – Swansong. Další RPG v temném světě

Společnost Paradox Interactive se do využívání světa World of Darkness pustila ve velkém. Po oznámení RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 a dobrodružné hry Coteries of New York se nyní vytasila s dalším RPG, které nese název Vampire: The Masquerade – Swansong.

Titul od vývojářského studia Big Bad Wolf vypráví příběh, který si vychutnáte z perspektivy tří různých postav. Poměrně přirozeně jde o tři upíry, kteří patří k různým klanům Kamarily a díky tomu mají na věc pochopitelně odlišný pohled. To povede k atraktivnímu modelu, kdy zažijete situace a události na různé způsoby. Příběhy tří protagonistů jsou spolu přitom úzce svázány.

Hráč se bude muset vypořádat s pohledem svých tří postav, aby rozlišil fakta od fikce. Pod rouškou spiknutí, vraždy a mocenských bojů musí hráč ochraňovat svůj klan, rozkrýt pravdu a především ctít Maškarádu, tedy upírský zákon, který má skrýt existenci bytostí noci od lidí,” stojí v prohlášení autorů ze studia Big Bad Wolf.

Vampire: The Masquerade – Swansong staví na páté verzi pen & paper předlohy a chce nabídnout hluboký příběh s komplexními RPG mechanismy. Autoři tvrdí, že jsou sami velkými fanoušky značky Vampire.

Zatím bohužel nemáme k dispozici obrázky ani videa Vampire: The Masquerade – Swansong, který má vyjít v roce 2021.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na