Pořiďte novou FIFU 23 na PlayStation jako dárek přes Herní-kupony.cz

Nová FIFA 23 je konečně tady a podle prvních recenzí jde o nejlepší fotbal za dlouhá léta! Nový ročník udělá radost každému fanouškovi fotbalové série od EA Sports. Ať už je to  PC hráč nebo zapřísáhlý konzolista, nákupem přes Herní kupony pořídíte jakoukoliv verzi hry. Obchod nabízí kupony pro dobití PlayStation peněženky, které nakoupíte během několika málo kliknutí.

Hypermotion povyšuje FIFU na novou úroveň

Virtuální fotbal ještě nikdy nevypadal reálněji! Díky vylepšeným přihrávkám, lepšímu bránění a promakané fyzice je hra zase o kus blíž reálnému zážitku. S novou technologií Hypermotion 2 si užijete zápasy na zcela nové úrovni a budete mít pocit, že jste na skutečném trávníku. Tohle všechno v kombinaci s ovladačem Dualsense nabízí plně imerzivní herní zážitek.

Podpora crossplay umožní hraní napříč platformami

Další skvělou novinkou je možnost multiplatformního hraní. Díky technologii crossplay  můžete hrát doslova s kýmkoliv – nezávisle na konzoli, kterou vlastní. Výhodu si užijí jak majitelé PlayStation 5, Xbox Series X/S nebo PC, tak vlastníci starších generaci konzolí PS4 a Xbox One.

Nakupujte s Herními kupony bez platební karty

Výhodou nákupu přes Herní-kupony.cz je platba bez nutnosti použití platební karty. Zvolit můžete z několika platebních metod. Kromě platby mobilem nechybí ani volba klasickým bankovním převodem, platby kartou nebo hotovostí.

Doručení bez čekání

Další skvělou vlastností dárkového poukazu  je rychlost jeho doručení. Kupon na dobití PlayStation peněženky vám dorazí během pár sekund rovnou na e-mail. Není tedy nic snazšího než zvolit vyhovující způsob platby a poté kupon jednoduše aktivovat.

Dárkové vzhledy poukazů

Jestli poukaz chcete pořídit jako dárek, můžete zvolit z několika dárkových vzhledů, který vám pak bude zaslán poštou ve fyzické podobě nebo si dárkový vzhled vytisknete jednoduše sami z e-mailu.

Co všechno Herní kupony ve zkratce nabízí?

  • Zákaznická podpora v češtině
  • Doručení e-mailem ihned po zaplacení
  • Okamžitá aktivace
  • Možnost zaslání dárkového vzhledu e-mailem
  • Oficiální produkty bez navýšení ceny
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na