Z mé erotické povídky – seznámení s hubenou Italkou Giulií

S mojí Martinou jsem se seznámil hned po střední škole. Oba dva jsme měli osmnáct let a žili jsme každý zvlášť u svých rodičů. Na svůj vlastní byt jsme od nikoho nic nedostali, našetřené peníze jsme neměli a ani jeden jsme po prarodičích nic nezdědili. A protože jsme žili oba v malém městě, na výběr z dobře placené práce tu nebylo. Já začal pracovat jako dělník ve výrobě a v té době 12 tisíc Kč, nebylo žádné terno. Moje Martina dělala servírku a z jejího platu 9 tisíc + nějaká dýška, z toho moc neušetřila. Za celý rok jsme si naspořili, tak maximálně na dovolenou do Chorvatska, něco zbylo na dárky a každý po patnácti stovkách na stavební spoření.

Komu se líbí zdarma erotika HUBENÉ HOLKY A LIVE SEX CAM, tomu se určitě bude líbit můj mírně erotický příběh. Jmenuji Radim, teď už bydlím ve svém domě, ale před 14 roky to tak nebylo. Moje Martina byla kdysi nádherná hubená holka s pevnými čtyřkami a v hospodě by jí chtěl poplácat po zadku kdejaký vejpitek, ochlasta, chlastometr či ožgrunda. Martině jsem poprosil, zdali by si mohla najít jinou práci, protože mi vadí, jak na ni všichni chlapi čumí. Normálně jsem na ni začal žárlit. Další léto už pracovala v obchodě se spodním prádlem. Oba dva jsme se začali těšit na naši druhou společnou dovolenou, tentokrát jsme vybrali Řecko ostrov Lefkada. Zde byla jedna z nejkrásnějších dovolených, kterou jsme spolu zažili. Další tři roky jsme si vždy našetřili na nějakou levnou dovolenou u moře, jednou to bylo do Egypta podruhé do Tuniska, ale do těchto dvou zemí, už nás v životě nikdy nikdo nedostane. Protože, pokaždé jsme měli my i všichni spolucestující z našeho zájezdu silné průjmy a dovolená se změnila v peklo. Teď po tolika letech, co píši tento příběh, již vím, že když je člověk na dovolené ve Spojených Arabských Emirátech, kde mají úplně stejné teploty 45°Celsia, nemá nikdo žádné zažívací a ani střevní potíže. V Dubaji jsem byl nedávno, už potřetí a nikdy jsem neměl žádné problémy. Ale teď zpět do minulosti.

Uběhl šestý rok a s Martinou jsem se začal hádat. Každý druhý den jsem měl na talíři, že jsem k ničemu, a že ostatní její kamarádky už bydlí a mají své bydlení a nemusí bydlet u rodičů. Hodně mě to štvalo, začal jsem proto dělat dvanáctky, přestal jsem chodit do hospod, abych našetřil nějaké peníze na bydlení. Jenže jak šel čas, ceny nemovitostí se nehorázně zvedaly. A to, co jsem za rok našetřil, o tolik se zvedla cena bytu. Další rok pro mě bylo velké překvapení, že si moje Martinka našla jiného chlapa, normálně se se mnou ze dne na den rozešla. S tím novým chlapem měla do dvou let dítě, vzali si úvěr na byt 2+1 a další rok měli spolu velkou svatbu. Od té doby jsem ji neviděl. Akorát jsem po těch 12ti letech slyšel, že se rozvedli a zůstala s dítětem u nějakého vyžírky a huliče trávy a pracuje v továrně, kam chodí každý den na šestou ranní a je z toho nešťastná.

Můj život se ubíhal zcela jiným směrem. Po divném rozchodu jsem zůstal nějaký čas sám a k mé práci, si našel ještě jinou práci na doma. Udělal jsem si živnostenský list a začal si jen tak po večerech a ve volném čase něco kutit na internetu. Začátky byly hodně těžké, párkrát jsem za svoji práci nedostal zaplaceno, několikrát zkrachovaly firmy, pro které jsem dělal projekt a naštvaný chtěl všeho nechat. Jenže asi tak za 2 roky se vše otočilo, moje práce na internetu mně začala vydělávat tolik jako v továrně. V naší fabrice jsem dal výpověď a věnoval se práci na PC na plný úvazek. Každý den jsem dělal 12 hodin, včetně sobot a nedělí. A cirka za rok jsem už vydělával třikrát více než v továrně. Ten rok jsem si vzal menší úvěr ze stavebka a koupil si svůj první byt. Mezitím jsem měl několik nepovedených vztahů, ale rád na ně s úsměvem vzpomínám.

Protože se mi opravdu líbily prsaté hubenější holky a měl spoustu volného času, po večerech jsem navštěvoval různé erotické webstránky, kde byla erotika zdarma a také jsem měl v záložkách uložené LIVE PORN WEBCAM SKINNY SLIM GIRLS web chat pro dospělé, kde byly on-line modelky a krásné ženy s kterými jsem si po večerech psal. Další rok jsem měl výplatu čtyřikrát větší než ve fabrice a trochu zvolnil na pracovním tempu.

Jeden podzim jsem si začal psát na erotickém chatu s usměvavou brunetkou, jakoby vypadla z oka mé první lásce Martině. Byly si podobné, jako vejce vejci. Giulia žila v severní Itálii ve městě Bergamo. Každý týden jsem se připojil na její erotickou show, udělala mi krásný striptýz a asi za tři měsíce, jsem z ní vymámil její telefonní číslo. Začali jsme si spolu psát přes mobil, ptala se mě, jaké to je, žít v České republice, že tam nikdy nebyla, jaké tam máme počasí, kde bydlím, kolik mám sourozenců. A já se docela rychle naučil přes 1000 italských slovíček. Giulii se moc líbilo, že se učím italsky. Jednoho krásného květnového dne mě pozvala k ní do Itálie.

Celý nesvůj jsem se sám a s mým 5 let starým Fordem vydal do Bergama. Doma jsem oznámil, že jedu do Itálie a vrátím se za 10 dní. Moje mamka měla vytřeštěné oči, taťka mi dal pár rad na cestu a brzo ráno ve 3 hodiny jsem nastartoval Fordíka a vyrazil za Giulií. Cesta ubíhala perfektně, v Rakousku jsem najel na dálnici na Linz, pak Salzburg, Innsbruck, Bolzano-Bozen, Trento, Brescia a Bergamo. Po cestě jsem si po 200 kilometrech dával pauzy na občerstvení. Kolem 16 hodiny jsem přijížděl do Bergama a na WhatsApp mi přišla od Giulie zpráva, že se na mě moc těší a bude čekat před domem. Chvilku jsem ještě po městě bloudil, ale navigace mě i tak dovedla na správnou adresu. Giulia čekala na schodech před starším dvojpodlažním domem. Když uviděla českou SPZtku mého auta, z dálky na mě křičela: ,,Ciao amico“. Přivítala mě polibky na obě tváře a hned mě vedla do jejího bytečku v prvním podlaží. K jejímu ohromnému bytu náležela i část zahrady, která končila srázem, kde byl výhled na celé město. Provedla mě bytem a řekla: ,,Ať se tam chovám jako doma“. Dal jsem si sprchu a mezitím mi Giulia připravila Ravioly (Ravioli) v omáčce. Moje strohá Italština nebyla na dobré úrovni, hodně jsme se mé výslovnosti nasmáli. Většinu času jsme si raději povídali anglicky.

Navečer jsme zůstali doma, omluvil jsem se Giulii, že bych se rád vyspal a kolem 21 hodiny jsem šel do peřin. Giulia si šla do vedlejší místnosti na notebook a s někým si psala a já mezitím usnul. Ráno mě probudil božský klid, sluníčko svítilo na zahradu a z kuchyně jsem ucítil čerstvé pečivo a vůni kávy. Dal jsem rychlou sprchu a šel do kuchyně. Giulia se na mě s úsměvem koukla a potom obrátila zrak na hodiny, které ukazovaly 10 hodin a že mě nechtěla budit, když jsem tak krásně spal.

Na odpoledne vymyslela plán, že se projedeme autem po celém Bergamu. Bylo to úžasné město s mnoha starými budovami. Večer jsme zůstali doma a povídali si o všem možném a u toho popíjeli Limoncello, byl to tradiční italský citronový likér a Bellini (koktejl). Giulia si šla dát sprchu a asi za 15 minut přišla zpět do obývacího pokoje z kterého jsme koukali do zahrady. Giulia byla v saténové noční košilce zlaté barvy a prý, ať si dám sprchu a počká na mě v ložnici.

Po pár minutách jsem otevřel dveře od ložnice, Giulia tam ležela na posteli na bříšku. Měla krásně vystrčený zadeček a koukala se na mě, těma jejíma hnědýma velkýma očima. Ležela tam jako bohyně.

Začal jsem ji líbat po zadečku a po ramenech, po chvilce se na mě otočila a vášnivě jsme se líbali francouzskými polibkyRukou jsem jí zajížděl pod kalhotky, Giulia začala nahlas sténat. Její mokrá svatyně mě zvala k ní na návštěvu. Jemně jsem jí stáhl kalhotky a pomalu jí ochutnával buchtičku mezi roztaženými stehny.

Giulia jen tiše řekla: ,, Sì “. Chvilku jsem do ní zajížděl dvěma prsty a pak mi chytla penis a sama si ho navedla do své lasturky. Bylo to neskutečné krásné a erotické. Ze zahrady byly slyšet z dálky cikády, cítil jsem vůně rozkvetlých stromů a božský uklidňující klid. S Giulií jsme se udělali ve stejný čas. Po milování jsme leželi vedle sebe a začali se tomu smát.

Další ráno jsme si přivstali a už v 6:30 si dali sprchu a v 7 jsme si dali snídani. Giulia si dala kávu s horkým mlékem a pečivo plněné čokoládou a marmeládou. Já měl čaj s bílým pečivem, vajíčkem a šunkou, k tomu rajče a papriku.

Dnešní plán bylo město Milán, kde navštívíme její dvě kamarádky, první se jmenovala Francesca a druhá byla Chiara. Prý, ať si vezmu jen plavky nebo šortky na plavání. Když jsme přijížděli do Milána, byl jsem rád, že nemusím řídit, všude neskutečný provoz. Italové na sebe troubí jak blázni, ale nemyslí to nějak zle. Spíš se tomu smějí, zatroubí a jedou dál.

Po půl hodině nás přivítaly její dvě kamarádky. Čekaly nás u velkého domu se zahradou a nádherným bazénem. Celý den jsme se koupali v bazénu, slunili se na lehátku a její dvě kamarádky nám přichystaly na uvítanou menší oslavu. Odpoledne přišlo cirka 20 lidí a všichni se bavili u bazénu, až do večerních hodin.

Po 21 hodině jsme se rozloučili a jeli zpět do Bergama. Večer jsme se dlouho milovali, až do půlnoci. Ráno jsem se probudil vedle mé Giulie a koukal, jak je krásná. Po snídani si Giulia něco musela vyřídit na úřadech a nechalmě samotného u ní doma. Prý si mám vzít klíče od bytu a jít se projít do staré města. Napsala mi ještě jednou adresu svého domu, kdybych se náhodou ztratil a já se vydal na procházku městem.

Procházel jsem pěšky po Bergamu, vydal jsem se do středověké čtvrti Città Alta, která je obklopena benátskými hradbami ze 16. století a dominuje jí pevnost Rocca di Bergamo. Sedl jsem si tam na lavičku a jen tak koukal na lidi, kteří procházeli kolem mě. Další dvě hodiny jsem procházel úzkými uličkamiCestou jsem se zastavil v útulné restauraci s dechberoucím výhledem na celé město. Na oběd (Italsky pranzo) jsem si z jídelního lístku vybral rajčatovou polévku s bazalkou a parmazánem a hlavní chod těstoviny Pappardelle s mletým masem. Po výborném obědě jsem si vychutnal kávu a asi hodinu jsem koukal z výšky na celé město. Kolem 14té hodiny mi přišla zpráva, že mě Giulia vyzvedne autem a jeli by jsme odpočívat do zahrady k jejímu bytu.

Večer otevřela sladké červené víno, udělala obložený talíř se spoustou dobrot, sýrů, zeleniny a pečiva. A my si udělali klidný večer plný relaxu. Další dny jsme navštěvovali jedno krásné místo za druhým. Poslední večer mi přichystala velké překvapení. Prý přijede její moc dobrá kamarádka Valentina. Večer po 20té hodině přijela na mopedu. Giulia jí přivítala pusou na tvář a pozvala ji do bytu. Nádherná černovlasá dlouhonohá kočka, bylo jí devatenáct let. Valentina si sedla na křeslo naproti mně. Měla krátkou černou lesklou minisukni, bílou halenku a úsměv božské Sophie Loren.

Giulia nám připravila koktejl z Campari, během dvou hodin jsme vypili každý 5 míchaných koktejlů a začalo nám to hodně mluvit. Povídali jsme si o svých tajných přáních a došlo i na veselou debatu o sexu ve třech. Z ničeho nic se obě holky zvedly a šly na 5 minut do vedlejšího pokoje. Zavolaly na mě: ,,Ať za nimi přijdu do ložnice“. Když jsem přišel ke dveřím k ložnici a viděl, že jsou obě dvě svlečené a na posteli leží jen v erotickém prádle, Giulia v bílém a Valentina v černém saténovém body, nevěděl jsem co mám říct.

Opojený alkoholem jsem si svlékl košili a Valentina mi stáhla kalhoty. Ten večer jsem zažil něco nezapomenutelného. Trojku s krásnýma Italkama v Bergamu. Ráno jsem se s oběma rozloučil a smutný odjel zpět do Čech.

Další tři léta jsem za Giulií létal již letadlem, Praha – Milán Bergamo. Každé léto mi přichystala nějaké překvapení, na které nikdy nezapomenu.

Teď už do Itálie nelétám, Giulia si našla Itala, já si našel Českou holku, vlastně už se stala mojí ženou. Občas chodím tajně na FREE SEX CHAT a čekám, kdy se tam objeví Giulia a bude vysílat sex show přes webkameru. Už jsem ji tam 2 roky neviděl, tak je asi opravdu šťastně vdaná.

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na