Povedené chytré sportovní hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT. Využijte slevový kód

Xiaomi Huami AMAZFIT je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí zůstat fit. Tyto chytré sportovní hodinky nabízejí vše, co potřebujete k přesnému sledování svých sportovních aktivit.

Hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT můžete propojit s chytrým telefonem a sledovat tak hovory, zprávy, emaily, kalendář, počasí a nejrůznější notifikace.

To nejdůležitější, co Original Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch nabízí, se však týká sportovního měření. Sportovní hodinky vám změří běžecký čas, srdeční tep, kalorie, rychlost, frekvenci, výšku a spoustu dalších parametrů.

Xiaomi Huami AMAZFIT si můžete standardně koupit v internetovém obchodě GearBest za cenu 125,53 dolaru. My vám ale nabízíme exkluzivní slevový kód HSCxmas88, se kterým se dostanete na cenu 89,99 dolaru, což už je pod dva tisíce, a to se za takový stylový a velmi funkční kousek vyplatí. V českých obchodech hodinky stojí tři až čtyři tisíce. Na hodinky samozřejmě dostanete záruku, a pokud by vám přišly poškozené, vrátí vám obchod peníze.

Xiaomi Huami AMAZFIT – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na