Red Dead Redemption 2 má na PC vyjít v červenci. Distribuce exkluzivně na Epic Store

Loňský megahit Red Dead Redemption 2, který je aktuálně k dostání pouze v konzolových verzích, by se měl překvapivě brzy objevit také v PC verzi. Podle neoficiálních zpráv by pro počítače měla vyjít už 9. července, přičemž oznámení má přijít 22. dubna. A kde myslíte, že bude PC verze RDR 2 k mání? Pochopitelně, exkluzivně na Epic Games Store.

Pokud by se existence PC verze hry skutečně potvrdila, je její umístění na Epic Games Store logickou volbou. Vydavatelská společnost Take Two se tak rozhodla už v případě jiného svého hitu – Borderlands 3, a to navzdory negativním ohlasům hráčů.

Take Two na Epic Storu láká především to, že z něj plyne 100 % veškerých příjmů z vydaných DLC, která jsou v dnešní době stále důležitější a s nimiž Red Dead Redemption 2 ve vysoké míře počítá. Teprve druhotný faktor jsou vyšší příjmy ze samotné hry. Zde však rozdíl mezi oběma platformami není tak patrný, jak by se z oficiálních čísel mohlo zdát. Steam totiž velkým vydavatelům poskytuje výhodnější podmínky. Ale jak se zdá, ani to už nestačí.

Mějme však na paměti, že oficiální cestou nebylo nic oznámeno a výše uvedené je tak stále jen spekulací.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 31 Prumer: 2.6]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

13
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
DaveKa
Host
DaveKa

Pokud je to pravda a potvrdí se to, za mě super. Ušetřím peníze za konzoli, nad kterou, kvůli této hře, reálně přemýšlím. Ale neuvěřím, dokud to nebude oficiální.

pan Satan
Host
pan Satan

Super, dalsi usetreny prachy.

Trdlo
Host
Trdlo

Prý překvapivě brzy, stačí se mrknout na GTA V a nebude nikdo překvapeny.

TTo
Host
TTo

z rockstaru a take two se staly totálně greedy společnostni absolutně kašlající na hráče, takže jestli se exkluzivita na zas*aným epicu potvrdí, tak mě to ani nepřekvapí…

Karel
Host
Karel

a jeje dalsi Steam Fun boy 😀

Jakub Jarý
Host
Jakub Jarý

spíš Steam peasant 🙂

ptc
Host
ptc

Greedy je Valve, které si vezme třetinu zisku z každé kopie na Steamu. Až půjdou distributoři jinam, Valve bude muset zase dělat hry.

Zed
Host
Zed

Říkal jsem vysmívajícím se konzolistům jasně, že RD2 do roka a do dne vyjde na PC, stejně jako GTA. Kluci v Rockstargames umí počítat. Tak zamáčkněte slzu nepřející šmucky, příště Vám to snad vyjde, maucta a klobouček!!!

Majkl
Host
Majkl

ještě to nevyšlo

shadow
Host
shadow

to zní jako lomikare lomikare

Martin
Host
Martin

Jasně a RDR 1 není na PC do dnes

ptc
Host
ptc

Jenže GTA V vyšlo na PC více než po roce 🙂

Majkl
Host
Majkl

Tak kde to máš šmucko??