Servery Call of Duty: Modern Warfare nevydržely nápor hráčů. Problémy má hra také na Xbox One X

Call of Duty: Modern Warfare už je několik hodin plně hratelné, tedy pokud máte to štěstí a připojíte se na servery. Start hry totiž neproběhl zcela optimálně a zejména hráči v Severní Americe hlásili velké problémy s přihlášením se do hry. Servery byly nedostupné, případně dostupné jen částečně. Mnozí se tak v prvních hodinách do online hry Modern Warfare nepřipojili. V Evropě byla situace přeci jen klidnější, protože otevření serverů připadlo na noční hodiny. Větší nápor se zde čeká až dnes odpoledne.

Tip na článek:  Vyšlo Call of Duty: Modern Warfare. Co říkají recenze?

Vývojáři každopádně o problémech se servery Call of Duty: Modern Warfare vědí a částečně už je dokázali posílit, takže ke komplikacím nedochází v takové míře a postupně by měly zcela vymizet.

Jiný druh problémů pak zažívají hráči CoD Modern Warfare na herní konzoli Xbox One X. Na tomto špičkovém modelu konzole od Microsoftu totiž podle všeho dochází k náhlým pádům hry a restartům samotné konzole. Od nočního vydání hry v noci stále více hráčů reportuje takzvané “hard crashes”. Zatím se nepodařilo problém patřičně simulovat, aby se zjistilo, za jakých situací ve hře k tomu dochází. Modern Warfare zkrátka zamrzne, a to v příběhové kampani i multiplayerovém módu. Na Redditu zveřejněný příspěvek k tématu má už 1700 komentářů – problém je tedy vážný.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na