Video z hraní kampaně Call of Duty: Modern Warfare. Zabere pouhých 5 hodin

Vlastně můžeme být rádi, že se vývojářské studio Infinity Ward vůbec rozhodlo do Call of Duty: Modern Warfare příběhovou kampaň zakomponovat. Předchozí díl série, Call of Duty: Black Ops 4, totiž kampaň rovnou vynechal. Reboot starého dobrého Modern Warfare se nicméně k jednomu ze základních pilířů každé hry této značky vrací. Jak se příběhová složka hraje, na to se můžete podívat ve dvacetiminutovém videu pod článkem.

Tip na článek:  Vyšlo Call of Duty: Modern Warfare. Co říkají recenze?

Jedno je jisté. Ani tentokrát to autoři Call of Duty: Modern Warfare s délkou kampaně nepřehnali. Kdo ji spustil hned po nočním vydání hry, musí už mít v této chvíli hotovo. Podle našeho recenzenta totiž kampaň nezabere více než pět hodin času. Zato je ale prošpikovaná adrenalinovými a šokujícími momenty. Jak je pro Modern Warfare zvykem, není ani příliš politicky korektní, čehož se zalekla společnost Sony, která hru raději ani nevydala na ruském PS Store.

Tip na článek:  Servery Call of Duty: Modern Warfare nevydržely nápor hráčů. Problémy má hra také na Xbox One X

Zážitek z hraní kampaně Call of Duty: Modern Warfare je rozhodně velmi intenzivní, ale od kampaní předchozích dílů se přeci jen trochu liší. Mnohdy už nejde o tu typickou řež nabíhajících nepřátel, ale nese se spíše ve stylu Special Ops operací a snaží se budovat napínavou atmosféru. Více prozradíme v recenzi, která bude již brzy.

Call of Duty: Modern Warfare – video z hraní kampaně

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na