Star Wars Jedi: Fallen Order má vyjít v listopadu 2019. Prozrazeny detaily příběhu

Mnoho hráčů bylo zklamaných, že Electronic Arts na letošním E3 neoznámilo žádnou pořádnou hru z univerza Star Wars, na které má ve videoherním průmyslu exkluzivní práva. Zatímco Disney chrlí jeden film za druhým, EA zatím pouze rozvíjí značku Star Wars: Battlefront.

Něco se ale přeci jen stalo. Představitel vývojářského studia Respawn Entertainment, jež je zodpovědné za Titanfall a které EA nedávno koupila, Vince Zampella, veřejně prozradil, že jeho tým pracuje na titulu, který se jmenuje Star Wars Jedi: Fallen Order. Nic dalšího však dodáno nebylo.

Nyní se objevil zdroj, který tvrdí, že Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde v listopadu příštího roku a navíc dodává nějaké informace k příběhu. Nějakou dobu tomu nebyla věnována velká pozornost, ale dobře informovaný insider blog Making Star Wars informace dokázal verifikovat.

Hlavním hrdinou bude přeživší Anakinova masakru padawanů, který má nyní mentorku jménem Ceres. Chronologicky by měla být hra zasazena pět let po ději filmu Star Wars: Pomsta Sithů. Setkat byste se měli také s některými z postav z komiksů Star Wars.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na