V neděli bude oznámen nový Xbox. Stejně jako mnoho her pro PC a konzole od Microsoftu

Na rozdíl od společnosti Sony nebude Microsoft na letošní E3 2019 v žádném případě chybět. Ba právě naopak, slibuje dosud největší show, jakou kdy předvedl. Po dlouhé době půjde také o konferenci, na které bude představena zbrusu nová konzole. Společnost to uvedla na svém Twitteru (viz níže).

A podle všeho nepůjde jen tak o nějakou variaci současného Xbox One, nýbrž přímo o jeho nástupce. Microsoft by tak oproti Sony s jeho Playstation 5 mohl získat důležitý náskok. Rozhodně ho bude potřebovat, protože bitvu v současné generaci herních konzolí poměrně výrazně prohrál. Prodeje Xbox One výrazně zaostaly za odbytem Playstation 4. To také tradičně nabízelo atraktivnější exkluzivní tituly.

Microsoft ale na svou konferenci, která se odehraje tuto neděli 9. června, neslibuje pouze detaily o nové konzoli, ale také celou řadu nových oznámení, a to jak na konzole, tak PC. Jedním z nich by mohlo být Age of Empires 2: Definitive Edition, které bylo přislíbeno již dříve a může navázat na úspěch stejné edice prvního dílu. Stále hlasitěji se mluví také o první pořádné prezentaci Age of Empires 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na