Vylepšená 3D tiskárna Anet A8 za historicky nízkou cenu. Získejte slevu 70 %

Popularita 3D tiskáren strmě roste, stejně jako jejich dostupnost. Dnes už si kvalitní zařízení může dopřát opravdu každý. Jedním z těch, co nabízejí nejlepší poměr ceny a výkonu je bez debaty Anet A8, která je nyní dostupná ve vylepšené verzi, což z ní činí ještě lepší koupi než kdy dříve. Obzvlášť když je aktuálně dostupná za historicky nízkou cenu.

Tato 3D tiskárna umí vše, co kreativní člověk potřebuje a provede vás procesem 3D tisku od začátku do konce. Anet A8 je v internetovém obchodě Tomtop nyní k mání za lákavou akční cenu 138 dolaru. V přepočtu to činí přibližně 3182 Kč. Původní cena zařízení přitom přesahuje 10 000 Kč, přičemž obvyklá prodejní cena zřídkakdy klesá pod šest tisíc. Částka se slevou už je tak něčím, za co byste 3D tiskárnu v podobné kvalitě sháněli opravdu těžko. Pakliže jste v minulosti váhali nad tím, zda si 3D tiskárnu pořídit či nikoliv, teď už byste měli mít jasno.

Tip na článek:  Moderní sluchátka Xiaomi za pár stovek. Využijte slevový kupon

Internetový obchod Tomtop nabízí na své zboží záruku a v případě, že by vám přišel vadný produkt, zajistí jeho okamžitou výměnu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na