Špičková sluchátka Samson SR850 za 549 Kč. Poskytují skvělý zvuk pro hudební nadšence i hráče

Pakliže zrovna sháníte kvalitní sluchátka a nechce se vám za ně dávat hned několik tisíc korun, můžeme vás potěšit tím, že alternativa existuje. Sáhnout můžete po méně známé, přesto osvědčené značce Samson, jejíž model SR850 splňuje i ty nejvyšší nároky a hodí se pro lidi, kteří pracují se zvukem či hudbou, případně všechny hudební nadšence, jež od sluchátek žádají křišťálově čistý zvuk.

Sluchátka Samson SR850 jsou příjemná na nošení a můžete je využít jak pro nahrávání hudby, DJing nebo hraní videoher. Také hodnocení zákazníků jsou velmi nadšená. “Skvělá sluchátka. Pro mé uši jsou lepší než Superlux HD681 EVO a HD6688. Kvalita je stejná jako v případě Superluxu,” píše se v jedné zákaznické recenzi. “Wow, jsou zkrátka tak dobré, jak se všude uvádí. Skvělá zvuková kvalita,” píše se v dalším hodnocení. Další české recenze můžete prozkoumat na Heuréce, kde se průměrné hodnocení drží na 93 %.

To nejlepší na sluchátkách Samson SR850 je ale asi jejich cena. Ani standardně nejsou drahá, ale teď je po krátkou dobu můžete mít za cenu doslova bezkonkurenční. Internetový obchod Tomtop sluchátka aktuálně nabízí za 549,37 Kč, což je cena, za kterou často nemáte ani průměrné pecky. V České republice jsou sluchátka přitom dostupná od 1100 Kč.

Sluchátka jsou vhodná pro hraní her, ale vychutnáte si s nimi i poslech hudby.

Dobrá basová odezva a ultra čisté výšky činí ze sluchátek skvělého společníka pro hudební producenty a zvukaře, kteří vyžadují co nejvěrnější poslech. Polootevřená sluchátka disponují 50mm drivery s velmi širokým dynamickým rozsahem, takže si při poslechu budete myslet, že stojíte uprostřed pódia spolu s vašim největším idolem. Měkké sametové náušníky a nastavitelný hlavový mostek vám zaručí dlouho trvající pohodlný poslech. Součástí balení je zlatá redukce na Jack 6,3 mm TRS pro ještě větší variabilitu využití sluchátek.

Tip na článek:  Moderní sluchátka Xiaomi za pár stovek. Využijte slevový kupon

Internetový obchod Tomtop si zakládá na kvalitních zákaznických službách. Pokud by vám tak náhodou dorazil vadný kus, dostanete zdarma nový, případně peníze zpět. Poštovné pochopitelně neplatíte, stejně jako clo. Pokud jste rozhodnutí, kupujte se slevou zde.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na