Werewolf: The Apocalypse – Earthblood je působivým akčním RPG. Podívejte se na první trailer

Vývojářské studio Cyanide konečně vypustilo do světa první trailer svého připravovaného akčního RPG Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, které už je ve vývoji několik let. Stále jsme se sice nedočkali záběrů ze hry, přesto však filmeček stojí za zhlédnutí.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood bude singleplayerovým akčním RPG hraným z pohledu třetí osoby, kde se zhostíte role ekoteroristického vlkodlaka, jenž se bude pohybovat na americkém severozápadě v pseudootevřeném světě, který bude tvořit řada velkých hubů. Zde budete plnit různé mise, ať už z hlavní příběhové linky nebo vedlejší, jež mohou ovlivnit to, jak bude svět vypadat.

Vlkodlak může měnit podobu a kromě této standardní formy, která je určená k boji, se může stát vlkem, jenž se hodí pro plížení a průzkum, ale také člověkem, v jehož těle se zase lépe konverzuje s ostatními lidmi a proniká do jejich světa. Svou postavu pochopitelně budete kontinuálně vylepšovat a opatřovat speciálními schopnostmi.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood vychází z jedné z větví světa World of Darkness od vydavatelství White Wolf, které před časem koupil herní vydavatel Paradox Interactive. Ten poskytl licenci pro Werewolfa, zatímco sám se zaměřuje na větev Vampire: The Masquarade ze stejného světa. Díky tomu už vzniká trojice titulů: Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2Vampire: The Masquerade – Coteries of New YorkVampire: The Masquerade – Swansong.

Jejich příbuzný Werewolf: The Apocalypse – Earthblood by měl vyjít někdy v polovině příštího roku na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na