3D tiskárny TEVO Michelangelo a Anycubic i3 Mega s obří slevou. Dodání do několika dnů

Celosvětový trh s 3D tiskárnami roste raketovým tempem a spolu s růstem výroby klesají také ceny, za které si jednotlivé kousky můžete pořídit. Zařízení, která ještě před pár lety stála desítky tisíc, jsou nyní k mání za jednotky. Opravdu dobře nakoupit můžete navíc v různých akcích, jako je právě ta aktuální.

Internetový obchod Tomtop výrazně zlevnil omezený počet kusů dvou velmi atraktivních 3D tiskáren. Tou první je TEVO Michelangelo, která standardně stojí 9500 Kč, ale díky 63% ji můžete mít výjimečně za 3533 Kč. To z ní činí jednu z nejlepších voleb v případě nákupu 3D tiskárny, jakou můžete v současné době učinit.

3D tiskárna TEVO Michelangelo.

Zatímco TEVO Michelangelo je vhodná spíše pro začínající uživatele 3D tiskáren, pokročilí “tiskaři” mohou sáhnout po Anycubic i3 Mega, což už je velmi vyspělé a takřka všehoschopné zařízení. Také tato 3D tiskárna, která standardně přijde na 18 900 Kč, je aktuálně v akci a můžete ji mít za 10 578 Kč.

3D tiskárna Anycubic i3 Mega.
Tip na článek:  Vylepšená 3D tiskárna Anet A8 za historicky nízkou cenu. Získejte slevu 70 %

Obě 3D tiskárny je možné objednat z německého skladu obchodu Tomtop. Díky tomu budete mít zásilku doma už za pár dnů a navíc se nemusíte obávat cla, které by bylo třeba uhradit v případě objednávky z Číny. Samozřejmostí jsou garance vrácení peněz nebo výměny zboží, pokud by náhodou došlo poškozené nebo byste s ním nebyli spokojení.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na