Nečekaně bohatý únor. Vychází spousta očekávaných herních hitů

Marně vzpomínáme, kdy naposledy jsme zažili v únoru takové herní žně. Po tradičně slabém lednu, který drtivě ovládl remake Resident Evilu 2, se kolesa herního průmyslu roztáčejí na plno a mnozí vydavatelé nám předkládají vůbec to nejlepší, co na letošní rok plánují.

Jde například o lákavou atmosférickou akci Metro Exodus, o které se v poslední době hodně mluví ve spojení s přechodem PC distribuce ze Steamu na konkurenční Epic Games Store. Tento fanoušky nepříliš pozitivně vnímaný fakt by ale neměl zastínit skutečnost, že na podobně propracovanou FPS akci čekáme už hodně dlouho. (Koupit hru)

Metro: Exodus - screenshoty
« 1 z 26 »

Ve stejný den, tedy 15. února, se na trh dostane také pokračování letité série Far Cry. V podobě Far Cry New Dawn si značka bere svého druhu oddechový čas, kdy pouze vyplňuje rok, ve kterém nevyjde plnohodnotný díl. To ale neznamená, že hra nemá co nabídnout. Představí otevřený postapokalyptický svět s náloží pořádné akce podané všemi možnými způsoby. Vzhledem k tomu, že se Far Cry 5 stal jednou z nejprodávanějších her loňského roku, má New Dawn slušné šance, obzvlášť když se prodává za sníženou cenu. (Koupit hru)

Far Cry New Dawn - screenshoty
« 1 z 4 »

Vyjde opravdový megahit?

Patnáctý únor bude skutečně náročný, protože Microsoft po dlouhých letech vývoje uvede svou očekávanou exkluzivitu – Crackdown 3. Popravdě, po turbulentním vývoji od hry raději nečekáme vůbec nic, ale to je také důvod, proč by se nakonec přeci jen mohla stát velmi příjemným překvapením.

Crackdown 3

Největší únorovou herní produkci představuje jednoznačně Anthem – hra, do které vkládá velké naděje obřího vydavatelství Electronic Arts a také hra, jejíž (ne)úspěch do značné míry rozhodne o dalším osudu slavného studia Bioware. Zatím to s první demoverzí nedopadlo úplně ideálně, ale hra má rozhodně potenciál stát se dlouhodobě provozovanou online akcí konkurující Destiny 2 a dalším. (Koupit hru)

Anthem - screenshoty
« 1 z 19 »

Milovníci závodních her se mohou těšit na nový přírůstek do poněkud nepřehledného portfolia vývojářského studia Codemasters. V podobě DiRT Rally 2 vás tentokrát čekají pro změnu náročnější, nikoliv však hardcore rallyové závody. (Koupit hru)

DiRT Rally 2.0

Už to je velmi slušná herní nálož, co říkáte? V únoru toho ale vyjde ještě o poznání více. Těšit se tak můžete třeba na Trials Rising, Lego Movie 2 Videogame, God Eater 3, nový přídavek pro Kingdom Come: Deliverance nebo Wargroove. Není divu, že Ubisoft raději odložil Anno 1800 na duben.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na