Red Dead Redemption 2 se chystá na start. Podívejte se na zahajovací trailer

Dlouhé čekání se chýlí ke svému definitivnímu konci. Red Dead Redemption 2 od renomovaného vývojářského studia Rockstar vychází už za týden a mnozí hráči jsou přesvědčeni o tom, že nás v jeho podobě čeká hra roku, ne-li několika posledních let.

Taková očekávání jistě nebude jednoduché naplnit, ale kdo jiný by to měl dokázat, než tvůrci takového hitu, jakým je GTA 5, které je dnes považováno za nejprodávanější hru všech dob. Tak vysoké ambice Red Dead Redemption 2 nemá, protože jde o zástupce přeci jen méně známé série a navíc westernové téma není tak univerzální, už teď je ale prakticky jisté, že půjde o další prodejní hit.

Poslední zveřejněné materiály stály skutečně za to a nejnovější, startovací trailer Red Dead Redemption II to jen potvrzuje. Sálá z něj dynamika, skvělá atmosféra a parádní otevřený svět. V něm na vás čeká více než 70 příběhových misí, které by měly zabrat alespoň 60 hodin herního času. Kromě toho se můžete těšit na řadu misí vedlejších, stejně jako nejrůznějších aktivit, kterým se můžete, ale nemusíte věnovat.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října 2018, a to na Playstation 4 a Xbox One. Přestože jsme v to doufali, PC verze zatím nebyla oznámena. Online part v podobě Red Dead Online bude doplněn později, na listopad je každopádně naplánován jeho betatest.

Red Dead Redemption 2 – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na