Red Dead Redemption 2 vyjde na PC v listopadu. Zpočátku bude ignorovat Steam

Red Dead Redemption 2 vyjde na PC 5. listopadu,” objevilo se nečekaně na twitterovém účtu vývojářského studia Rockstar Games. Krátká věta ukončila nejrůznější spekulace a především úmorné čekání na to, zda loňský konzolový hit skutečně vyjde na počítače. První díl Red Dead Redemption se na ně totiž nikdy nedostal.

Rockstar dále uvádí, že od 9. října, kdy budou oznámeny také HW požadavky, si hru zájemci mohou předobjednat prostřednictvím obchodu, který je součástí Rockstar Games Launcheru, jenž firma nedávno spustila. Tím si zajistí nejrůznější bonusy v rámci předobjednávky.

Kromě toho bude možné PC verzi digitálně koupit na Epic Games Store a Humble Store (s GOG se zatím nepočítá). Měla by se dostat také do kamenné sítě obchodů, kde ji bude distribuovat GameStop a další obchodníci.

Steam je v tomto ohledu zcela na okraji. Red Dead Redemption 2 na něm sice vyjde, ale až s měsíčním zpožděním – “někdy v prosinci”. Přesné datum ani nebylo stanoveno.

Tip na článek:  Red Dead Redemption 2 je nejlepší hrou posledních a asi také několika příštích let - recenze

Vylepšení RDR 2 pro PC

Podle Rockstar Games se hráči na PC mohou v případě Red Dead Redemption 2 těšit na “řadu grafických a technických vylepšení”. A navíc by měl přibýt obsah v podobě misí, zbraní a dalších herních prvků.

Red Dead Online nebude chybět

Stejně jako v případě GTA 5, také Red Dead Redemption 2 obdrží na PC multiplayerový mód Red Dead Online, a to včetně všech dosavadních updatů a vylepšení. Chybět nebude ani rozšíření Frontier Pursuits včetně nových povolání Bounty Hunter, Trader a Collector.

Tip na článek:  Oznámeno Red Dead Online. Tvůrci chtějí fantastický multiplayerový western

S Red Dead Online má Rockstar Games stále velké plány a bude ho průběžně obohacovat o nový obsah.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldřich
Host
Oldřich

supeeeeeeeeeeeeeeer