Sony bude na E3 2018 ve formě. Chystá se ukázat Death Stranding, Spider-Mana nebo nový The Last of Us

Zatímco loni si společnost Sony schovávala nové hry coby překvapení právě na svou konferenci v rámci veletrhu E3, letos tomu bude zřejmě trochu jinak. Společnost má pro svou konzoli Playstation 4 v přípravě řadu již oznámených titulů, které však jistě bude chtít novinářům a hráčům ještě více přiblížit. Sony tak bude mít šanci jít u jednotlivých her více do hloubky, ale samozřejmě není vyloučeno ani nějaké to překvapení. Ostatně, to sluší každé takové konferenci.

Tip: Sledujte dění z E3 2018 na Gamebro.cz. Nabízíme kompletní pokrytí největší herní akce roku!

Nejblíže k vydání z nabídky Sony má jednoznačně Marvel’s Spider-Man, který už je několikátým restartem her s pavoučím superhrdinou v hlavní roli a zcela jistě jedním z těch nejambicióznějších. Titul bude mít vysoké produkční hodnoty, jak se na exkluzivitu pro Playstation 4 sluší a patří. Talent vývojářského studia Insomniac Games uplatněný v otevřeném světě zní navíc skutečně lákavě. Hra má vyjít už 7. září, a tak se na E3 2018 bude ukazovat v podstatě hotová verze.

Peter Parker se v novém Spider-Manovi bude prohánět po otevřených ulicích New Yorku.

Nové dílo videoherního génia Hidea Kojimy, Death Stranding, se dosud prezentovala v podobě úžasných cinematických trailerů, které nabídly nejrůznější náznaky, ale nikdy pořádně neprozradily, co je tenhle projekt vlastně zač. Aura tajuplnosti kolem Death Stranding každopádně podporuje jeho atraktivitu. Osobně se domnívám, že to Sony a Kojima na E3 2018 s hrou ve větší míře rozbalí a že to možná bude právě Death Stranding, které se stane jedním z největších taháků celého veletrhu. Skvělé by rozhodně bylo, kdybychom se mohli podívat na nějaké ty gameplay záběry.

Tajuplný Death Stranding by mohl ukázat gameplay záběry a trochu se vybarvit.

Celé čtyři roky je ve vývoji The Last of Us Part II a Sony už jeho síly bude pomalu, ale jistě potřebovat využít. Jsme si takřka jistí, že se letošní konference bude o tento titul do značné míry opírat a teoreticky by ho společnost mohla vyslat do boje o hráčská srdce ještě letos na podzim. Oproti tomu japonský epos Ghost of Tsushima ještě bude potřebovat nějaký ten čas na vývoj, nicméně Sony jistě nepropásne příležitost tento kousek hráčům ve větší míře představit. Aby toho nebylo mnoho najednou, dočkali jsme se nového traileru ze zajímavé zombie open-world akce Days Gone ještě před E3 2018 a zároveň jsme se dozvěděli, že hra vyjde na jaře příštího roku.

The Last of Us Part 2 bude hodně brutálním zážitkem.

Velká očekávání jsou vkládána také do chystaného projektu vývojářského studia Media Molecule, kterým jsou snové Dreams. Ty mají hráčům umožnit vytvářet zcela vlastní úrovně, podobně jako LittleBigPlanet. Hra měla vyjít letos, ale vyloučen není ani odklad. Na konferenci Sony by ale chybět neměla.

Dreams působí nesmírně zajímavě, otázkou je, jak se povede jeho realizace.

Přestože Sony zcela jistě nebude mít na E3 2018 tolik překvapení jako loni a už dopředu deklarovala, že neoznámí Playstation 5, rozhodně bude mít na své konferenci co nabídnout. Proto byste si ji 12. června neměli ve 3:00 nechat ujít.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na