Ubisoft má pro E3 2018 nabitý line-up. Co všechno si na svou konferenci chystá?

Začátek letošního veletrhu E3 se neúprosně blíží a jak už bývá dobrým zvykem, zahájí ho konference největších herních vydavatelů. To, co si pro nás přichystala Bethesda, už jsme vám odhalili, případně si dovolili predikovat. Teď přichází řada na neméně zajímavého vydavatele, kterým je Ubisoft.

Tip: Sledujte dění z E3 2018 na Gamebro.cz. Nabízíme kompletní pokrytí největší herní akce roku!

Ten si na svých E3 konferencích dává vždy záležet a rád se prezentuje jako jeden z největších hráčů v byznysu, kterým se nakonec pomalu, ale jistě stává. Otcům zakladatelům, bratrům Guillemotovým, navíc konečně odpadly starosti s obranou proti snahám o nepřátelské převzetí ze strany konglomerátu Vivendi, a tak se mohou konečně naplno věnovat hernímu vývoji.

Nutno říct, že podle titulů, které Ubisoft již ohlásil, se firmě pravděpodobně opět za nadcházející období navýšit tržby, protože její line-up vypadá hodně nabušeně.

Asi největším tahákem, který Ubisoft na E3 2018 nabídne, bude The Division 2, tedy pokračování oblíbené online akce, která však měla jisté nedostatky, jež by tvůrci ve druhém díle chtěli definitivně odstranit. Pak by se z The Division 2 mohla stát pro společnost kýžená dlouhodobá dojná kráva, na což Ubisoft ostatně také sází, protože na vývoj alokoval tisícovku vývojářů a jistě nemalé prostředky.

Z The Division 2 jsme zatím nic neviděli. Na E3 se to ale konečně změní.

Jistým překvapením, byť dopředu s velkou přesností prosáknuvším, je oznámení Assassin’s Creed: Odyssey odehrávající se v antickém Řecku. To je hra, která bude na letošní E3 pravděpodobně ve velkém prezentována, což budou jistě hráči namlsaní loňským Assassin’s Creed: Origins, s povděkem kvitovat. Na druhé straně je zvláštní, že Ubisoft opět najíždí na roční frekvenci vydávání nových dílů této série, což ji v minulosti málem zabilo. Assassin’s Creed: Odyssey totiž nejspíš vyjde ve standardním termínu na podzim tohoto roku a něco nám říká, že nepůjde o nic víc než Origins v nových kulisách.

Také Assassin’s Creed: Odyssey byl zatím jen letmo oznámen a to hlavní nás čeká na E3 2018.

Před měsícem se k životu probudilo dlouhodobě vyvíjené dobrodružství Beyond Good and Evil 2, na kterém pracuje na poměry Ubisoftu menší tým kolem Michela Ancela. Ten si na hře dává notně záležet a jistě chce dostát nemalým očekáváním fanoušků. Beyond Good and Evil 2 je hrou, která tak trochu stojí mimo korporátní struktury Ubisoftu, což je pozitivní, protože jeho hrám napříč značkami je často vytýkáno, že se jejich mechanismy podobají jako vejce vejci, což je samozřejmě dáno jejich sdílením napříč společností. Beyond Good and Evil 2 by každopádně mělo být natolik jedinečným projektem, že se tomu snad vyhne. Letošní E3 je přitom ideálním místem, kde by se hra konečně mohla ve velkém stylu představit.

Beyond Good and Evil 2 má být fantastickým galaktickým dobrodružstvím. Snad nás konečně čeká zevrubná prezentace.

Ubisoft již dopředu avizoval, že se letos nedočkáme zajímavé námořní onlinovky Skull & Bones, která byla přeložena na dosud neupřesněný termín v příštím roce. To ale neznamená, že by se s ní tvůrci nemohli na E3 2018 pochlubit, což nejspíš také učiní. Stejně tak se můžete těšit prezentace titulů Starlink: Battle for Atlas a Transference.

Skull & Bones to letos bohužel nestihne, ale na E3 2018 by námořní onlinovka chybět neměla.

Francouzi už naznačili, že si pro hráče na E3 2018 připravili minimálně jedno velké překvapení. Půjde pochopitelně o oznámení nějakého nového titulu. Nejvíce se sází na vzkříšení pozapomenuté série Splinter Cell, na jejíž nový díl už skutečně mohl nazrát čas, ale ve hře jsou také Watch Dogs 3. Něco jiného je spíše méně pravděpodobné.

Vypadá to, že se vrátí Sam Fisher v novém Splinter Cellu.

Z výše uvedeného je jasně patrné, že Ubisoft má letos rozhodně co ukazovat a jeho konferenci byste v pondělí 11. června ve 22:00 neměli minout.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na