Konkurence pro Counter-Strike, nové Star Wars a bohaté dění kolem Half-Life. Takový byl 10. týden v herním světě

V minulém týdnu jsme se dočkali představení zajímavě vypadající free2play akce od autorů League of Legends. Jejich oznámená novinka Valorant ze všeho nejvíce připomíná Counter-Strike, ale vypůjčuje si prvky i z oblíbeného Overwatch.

Rovněž další novinky souvisí se značkou od Valve, tentokrát Half-Life. Kromě toho, že jsme se dočkali pořádné porce záběrů z hraní chystaného Alyx, jsme se také dozvěděli o tom, že tvůrci s touto značkou rozhodně nekončí a naděje na Half-Life 3 tak stále žijí. Čistě náhodou pak do toho vyšel 16 let vyvíjený remake prvního Half-Life pod názvem Black Mesa. A je to velmi povedená věc.

Novinky

Téma

Recenze

Preview

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 2.3]

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
micker
Host
micker

Novinky Konkurence pro Counter-Strike, nové Star Wars a bohaté dění kolem Half-Life. Takový byl 10. týden v herním světě 8.3.2020 Redakce Gamebro.cz Foto: Valorant V minulém týdnu jsme se dočkali představení zajímavě vypadající free2play akce od autorů League of Legends. Jejich oznámená novinka Valorant ze všeho nejvíce připomíná Counter-Strike, ale vypůjčuje si prvky i z oblíbeného Overwatch. Rovněž další novinky souvisí se značkou od Valve, tentokrát Half-Life. Kromě toho, že jsme se dočkali pořádné porce záběrů z hraní chystaného Alyx, jsme se také dozvěděli o tom, že tvůrci s touto značkou rozhodně nekončí a naděje na Half-Life 3 tak stále… Číst vice »

David Sillmen
Admin

Stačí si pročíst odkazy.

micker
Host
micker

kde je ta informace o star wars?!